Chorvatsko, ostrov Pag, Kustići

Jarní termín: 24. 5. - 28. 5. 2024
volných 6 míst
Cena:
6.050,- (ubytování se snídaní)
7.250,- (ubytování s polopenzí)
děti do 2 let zdarma
2-6 let 50 %

Cena zahrnuje:
• ubytování v apartmánech, povlečení a ručníky
• snídaně  
• služby delegáta
• pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
• potápění 33 eur / ponor (výjezd člunem), 25 eur / ponor (ze břehu), kurzisté 40 eur / ponor s instruktorem
• pojištění léčebných výloh a storna (pro potápěče nutné pojištění včetně potápění)
• náklady na cestu

Ubytování - Malebná vila o dvou podlažích ve vesnici Kustići, 12 km od trajektu v Žigljenu. Apartmány jsou krásně zařízené, včetně kuchyňky a vlastní koupelny. V ceně jsou ručníky, povlečení i plážová osuška. Snídaně formou bufetu – káva, čaj, džus, teplé a studené mléko, teplá část snídaní (vejce, párek, slanina, toasty), studená část snídaní (šunka, sýr, salám), sladká část (koblihy, marmelády), domácí müsli, jogurty, čerstvé ovoce a zelenina.
V zahradě vily se nachází bar, kde si můžete dát drink, kávu, nebo třeba oběd.

Na potápění vyjíždíme člunem – lokality jsou vzdálené 16-30 min. jízdy. Program je připraven pro samostatné potápěče i pro dokončování kurzů potápění. Kurzisté začínají ponory ze břehu a postupně se naučí i ponory z lodi, vzhledem ke snadným podmínkám mají možnost vyzkoušet si i noční potápění (AOWD).
Cena ponoru pro certifikované potápěče ze člunu je 33 eur, ze břehu 25 eur, za půjčení lahví a zátěže se neplatí, ale je třeba je objednat předem v ORCA. Plnění nitroxem zde možné není. Pro kurzisty je jednotná cena za ponor s instruktorem 40 eur. 

Uvedená cena je za ubytování se snídaní (včetně všech poplatků, úklidu a povlečení). Je možné dokoupit večeři - polévka, salát, maso s přílohou a malý zákusek. Možnost koupě soft drinků, vína a piva. 

Záloha: 50% z ceny při přihlášení, doplatek do 30 dnů před odjezdem. Platbu můžete provést hotově v ORCA nebo na účet 300320313/0300. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, PAG, termín.

Orca diving, s.r.o.

Ledařská 433/9, Praha 4, 147 00, Česká Republika