Chorvatsko, ostrov Pag, Kustići

Podzimní termín: 11. - 15. 10. 2024
Stop stav - Volno již jen pro kurzisty

Cena:
6.050,- (ubytování se snídaní)
7.250,- (ubytování s polopenzí)
děti do 2 let zdarma
2-6 let 50 %

Cena zahrnuje:
• ubytování v apartmánech, povlečení a ručníky, plážová osuška
• snídaně  
• služby delegáta
• pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
• potápění 33 eur / ponor (výjezd člunem), 25 eur / ponor (ze břehu), kurzisté 50 eur / ponor s instruktorem
• pojištění léčebných výloh a storna (pro potápěče nutné pojištění včetně potápění)
• náklady na cestu
• Pobytová taxa 10 eur / osobu (děti 12 - 18 let 5 eur)

Ubytování - Malebná vila o dvou podlažích ve vesnici Kustići, 12 km od trajektu v Žigljenu. Apartmány jsou krásně zařízené, včetně kuchyňky a vlastní koupelny. V ceně jsou ručníky, povlečení i plážová osuška. Snídaně formou bufetu – káva, čaj, džus, teplé a studené mléko, teplá část snídaní (vejce, párek, slanina, toasty), studená část snídaní (šunka, sýr, salám), sladká část (croissanty, marmelády), domácí müsli, jogurty, čerstvé ovoce a zelenina.
V zahradě vily se nachází bar, kde si můžete dát drink, kávu, nebo třeba oběd.

Na potápění vyjíždíme člunem – lokality jsou vzdálené 16-30 min. jízdy. Program je připraven pro samostatné potápěče i pro dokončování kurzů potápění. Kurzisté začínají ponory ze břehu a postupně se naučí i ponory z lodi, vzhledem ke snadným podmínkám mají možnost vyzkoušet si i noční potápění (AOWD).
Cena ponoru pro certifikované potápěče ze člunu je 33 eur, ze břehu 25 eur, za půjčení lahví a zátěže se neplatí, ale je třeba je objednat předem v ORCA. Plnění nitroxem zde možné není. Pro kurzisty je jednotná cena za ponor s instruktorem 50 eur. 

Uvedená cena je za ubytování se snídaní (včetně všech poplatků, úklidu a povlečení). Je možné dokoupit večeři - polévka, druhé jídlo (maso s přílohou).  Po domluvě se nám osvědčilo jídlo rozdělit - polévka s pečivem na oběd a druhé jídlo večer. Máme tak zajištěnou stravu na celý den za cenu polopenze. Možnost koupě soft drinků, vína a piva. 

Záloha: 50% z ceny při přihlášení, doplatek do 30 dnů před odjezdem. Platbu můžete provést hotově v ORCA nebo na účet 300320313/0300. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, PAG, termín.

Orca diving, s.r.o.

Ledařská 433/9, Praha 4, 147 00, Česká Republika