Chorvatsko, ostrov Pag, Stara Novalja

Podzimní termín:
6. 10. - 10. 10. 2023
Obsazeno

Cena: 4.850,-
děti do 2 let zdarma
2-6 let 2.425,-


Cena zahrnuje:
• ubytování v apartmánech, povlečení a úklid
• polopenze za příplatek 2.400,- / osobu, děti do 12 let 1.200,- / osobu
Cena nezahrnuje:
• potápění 33 eur / ponor (výjezd člunem), 23 eur / ponor (ze břehu)
• pojištění léčebných výloh a storna (pro potápěče nutné pojištění včetně potápění)
• členství v klubu AMFORA na 1 kalendářní rok 20 eur
• náklady na cestu

Ubytování - Penzion ve Stare Novalje, v němž bydlíme, je přímo na břehu moře. Je u něho vlastní parkoviště a kotviště lodí. Na potápění vyjíždíme člunem – lokality jsou vzdálené 10-20 min. jízdy. Program je připraven pro samostatné potápěče i pro dokončování kurzů potápění. Kurzisté začínají ponory ze břehu a postupně se naučí i ponory z lodi, vzhledem ke snadným podmínkám mají možnost vyzkoušet si i noční potápění. Uvedená cena je za ubytování (včetně všech poplatků, úklidu a povlečení). Je možné dokoupit polopenzi - snídaně formou bufetu, pečivo, šunka, salám, sýr, vajíčka, med, marmelády… káva a čaj.  K večeři polévka, salát, maso s přílohou a malý zákusek. Možnost koupě soft drinků, vína a piva.

Potápěčské lokality jsou pojmenovány před spoustou let námi, nebo jsou názvy převzaté od ostatních potápěčů (Triget, Costas garden, G-Point, Janis bay, Danis stone, Golden blocks, Twin peaks, Baby drop, vrak Ruža, amforové pole). Jsou to hluboké stěny, jak jsme v Chorvatsku zvyklí. Na lokalitách pro výcvik ale najdeme nádhernou výzdobu už v hloubkách do 18 metrů.
Cena ponoru pro certifikované potápěče ze člunu je 33 eur, ze břehu 23 eur, za půjčení lahví a zátěže se neplatí, ale je třeba je objednat předem v ORCA. Plnění nitroxem zde možné není. Pro kurzisty je jednotná cena za ponor s instruktorem 40 eur.
Na Pagu máte možnost dokončit praktickou část všech kurzů potápění.

Záloha: 50% z ceny při přihlášení, doplatek do 30 dnů před odjezdem. Platbu můžete provést hotově v ORCA nebo na účet 300320313/0300. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, PAG, termín. 

Orca diving, s.r.o.

Ledařská 433/9, Praha 4, 147 00, Česká Republika