Chorvatsko, ostrov Pag

Podzimní termín:
6. 10. - 10. 10. 2023
Obsazeno

Cena: 4.850,-
děti do 2 let zdarma
2-6 let 2.425,-


Cena zahrnuje:
• ubytování v apartmánech, povlečení a úklid
• polopenze za příplatek 2.400,- / osobu, děti do 12 let 1.200,- / osobu
Cena nezahrnuje:
• potápění 33 eur / ponor (výjezd člunem), 23 eur / ponor (ze břehu)
• pojištění léčebných výloh a storna (pro potápěče nutné pojištění včetně potápění)
• členství v klubu AMFORA na 1 kalendářní rok 20 eur
• náklady na cestu

Ubytování - Penzion ve Stare Novalje, v němž bydlíme, je přímo na břehu moře. Je u něho vlastní parkoviště a kotviště lodí. Na potápění vyjíždíme člunem – lokality jsou vzdálené 10-20 min. jízdy. Program je připraven pro samostatné potápěče i pro dokončování kurzů potápění. Kurzisté začínají ponory ze břehu a postupně se naučí i ponory z lodi, vzhledem ke snadným podmínkám mají možnost vyzkoušet si i noční potápění. Uvedená cena je za ubytování (včetně všech poplatků, úklidu a povlečení). Je možné dokoupit polopenzi - snídaně formou bufetu, pečivo, šunka, salám, sýr, vajíčka, med, marmelády… káva a čaj.  K večeři polévka, salát, maso s přílohou a malý zákusek. Možnost koupě soft drinků, vína a piva.

Potápěčské lokality jsou pojmenovány před spoustou let námi, nebo jsou názvy převzaté od ostatních potápěčů (Triget, Costas garden, G-Point, Janis bay, Danis stone, Golden blocks, Twin peaks, Baby drop, vrak Ruža, amforové pole). Jsou to hluboké stěny, jak jsme v Chorvatsku zvyklí. Na lokalitách pro výcvik ale najdeme nádhernou výzdobu už v hloubkách do 18 metrů.
Cena ponoru pro certifikované potápěče ze člunu je 33 eur, ze břehu 23 eur, za půjčení lahví a zátěže se neplatí, ale je třeba je objednat předem v ORCA. Plnění nitroxem zde možné není. Pro kurzisty je jednotná cena za ponor s instruktorem 40 eur.
Na Pagu máte možnost dokončit praktickou část všech kurzů potápění.

Záloha: 50% z ceny při přihlášení, doplatek do 30 dnů před odjezdem. Platbu můžete provést hotově v ORCA nebo na účet 300320313/0300. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, PAG, termín. 

Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím

Orca diving, s.r.o.

Ledařská 433/9, Praha 4, 147 00, Česká Republika