Egypt - Marsa Nakari

Poslední volný Chalet pro 2 osoby

Termín: 19. 4. - 26. 4. 2024

Cena: od 30 625 Kč dle lokality a typu ubytování

Cena zahrnuje:
• letenku do Marsa Alam a zpět
• ubytování, plnou penzi, včetně vody, kávy, čaje, coly, fanty a spritu po celý den
• potápěčský balíček

Cena nezahrnuje:
• vstupní vízum (25 USD)
 • alkoholické nápoje, dietní cola, džusy
• potápěči platí 7 Euro v závěrečném vyúčtování jako povinný příspěvěk na místní barokomoru, vzdálenou půl hodiny jízdy (v případě nutnosti jejího využití, máte pobyt v ní a ošetření lékařem zdarma)
• cestovní a potápěčské pojištění, pojištění storna
• potápěčský program nad rámec balíčku

Marsa Nakari Village je menší čisté centrum evropské úrovně pro asi 120 lidí, které je vzdálené 80 km (hodina jízdy) od letiště Marsa Alam, kde přistáváme. Celý komplex je pojat jako ekologický projekt, skutečně NIKDE – ani v okolí - se neválejí plastové lahve ani jiné odpadky, písek je opravdu bílý. Potápěči mohou využít doprovod místních průvodců, nebo se v buddy teamech potápět sami. V centrech můžete využít svezení gumovými čluny s pevným kýlem, které jsou Vám k dispozici od 6 hodin ráno do půl šesté večer. Noční ponory jsou možné jen pro potápěče s certifikacemi AOWD (P**) a výše.

Ubytování:

Tent - je jednoduchý menší stan se dvěmi postelemi. Bydlíte přímo na pláži u moře. Prostorné a čisté společné sociálky jsou umístěné poblíž. Tento typ ubytování je vhodný pro méně náročné a romanticky založené klienty. Vzhledem k tomu, že většinu dne trávíme na bázi a v restauraci, tak svůj účel ,,přespání“ splní. Elektřina je ve stanu k dispozici.
Royale tent - stan dvoulůžkový, 6x6 m, prostorný a pohodlný stan vybavený královskou postelí nebo dvěma samostatnými, chladničkou, ventilátorem a křesílky. Bydlíte přímo na pláži u moře. Je nejvhodnější pro umístění přistýlky – bydlení ve třech.
Deluxe (A/C) chalet – lednice, klimatizace, vlastní koupelna a toaleta, rychlovarná konvice. Vhodné pro ty, kteří vyžadují větší komfort bydlení.
Děti: do 6 let spaní s rodiči – zdarma, 7-15 let na přistýlce s rodiči: sleva 50%, děti 7-15 let vlastní lůžko: sleva 15%

Stravování je zajištěno v restauraci formou bufetu – několik jídel, mnoho příloh, moučníků, polévek – velmi vysoká úroveň. Pro každé jídlo – snídani, oběd i večeři jsou vymezené dvě hodiny. Coffee shop je otevřen od šesti do půlnoci každý den, zdarma máte k dispozici kávu, colu, fantu a sprite, během odpoledne moučník, za peníze pivo, light colu a džusy. Voda je k dispozici neomezeně z automatů umístěných po celém kempu.

Základní potápěčský balíček - 5 dní neomezeného potápění na house reefu (včetně používání člunů) a možnosti až dvou průvodcovaných ponorů místními divemastery první den potápění. Noční ponory jsou možné jen pro potápěče s certifikacemi AOWD (P**) a výše. Je potřeba mít s sebou zámeček na uzamčení skřínky s uskladněnou potápěčskou výbavou.

Dále se dá připlatit: výjezdy na vzdálenější lokality, NITROX, větší lahve, výlet do Luxoru, plážové ručníky…. Výčet příplatků je bohatý, vše Vám spočítáme na dotaz. Ale podle nás nic jiného, než jsme vybrali do základní nabídky, není potřeba.
Program na šestý den připravíme během pobytu, nejoblíbenější je:
1/ celodenní výlet lodí na Dolphin house (dva ponory + šnorchlování s delfíny)
2/ jeden den potápění navíc na house reefu – tyto dvě varianty je potřeba zvážit podle termínu odletu
3/ nicnedělání, koupačka, opalovačka

Na baru cafeterie, která je otevřena denně od 06:00 do 24:00, máte otevřený účet, který pak uhradíte na konci pobytu. Platit zde můžete hotově v eurech, USD, L.E. Z karet akceptují jen VISA a MASTER CARD a účtuje se poplatek 3% za platbu kartou. 


Cenník

Tent - pro dva

30 625,-/os

Tent - single

33 775,-/os

Royal tent - pro dva

31 675,-/os

Royal tent - single

34 825,-/os

Deluxe Chalet A/C - pro dva

35 875,-/os

Deluxe Chalet A/C - single

40 250,-/os

Do poznámky v přihlášce prosím uveďte typ preferovaného ubytování.

Orca diving, s.r.o.

Ledařská 433/9, Praha 4, 147 00, Česká Republika

Advance nitrox

Klikněte a začněte psát text, tento prostor je určený pro text. V případě potřeby jde u bloku textu změnit barvu, změnit velikost písma, změnit velikost řádkování, zarovnat text na stranu a dokonce nastavit maximální šířku textu v pixlech.