Francie, vraky azurového pobřeží, katamarán Valhalla

Termín: 3. - 10. 6. 2023
Cena: 16 000 Kč

Cena zahrnuje:
• ubytování na lodi, povlečení, poh. hmoty a plyn
• potápění
• zapůjčení a plnění 15 l. potápěčských lahví + zapůjčení zátěže
Cena nezahrnuje:
• náklady na cestu
• stravování
• placené maríny
• poplatek za závěrečný úklid 5 eur/os.
• pojištění (pro potápěče nutné pojištění včetně potápění)

Pohodové potápění z lodi se zkušenou posádkou. V případě špatného počasí se můžeme věnovat potápění na místech s klidnou hladinou. Vyplouváme a vracíme se do maríny Le Levandou kde je i možné parkování aut (bez ostrahy).

Ubytování a potápění: Katamarán Lagoon 410 S2 je luxusní katamarán s malým ponorem, objemným oplachtěním, vybavený tou nejmodernější technikou, schopný transoceánské plavby v maximálním možném luxusu. Loď byla uvedena na trh teprve nedávno a v její konstrukci jsou promítnuty veškeré dosavadní zkušenosti společnosti Lagoon, patřící do skupiny Beneteau. Prostorný salon s panoramatickým výhledem umožňuje posádce vychutnávat jízdu i při nepříznivém počasí, skýtá úkryt před poledním sluncem a je zároveň i společenskou místností vhodnou pro noční dýchánky. Salon je vybaven kompletním kuchyňským vybavením a CD přehrávačem pro Vaše potřeby ... Čtyři dvoulůžkové kajuty jsou vybaveny vlastní sprchou s teplou vodou a wc. Kajuty s ventilátory a prostornými skříňkami poskytují komfortní místo pro ničím nerušený spánek. Boční okna v kajutách umožňují krásný výhled do okolí lodě. K dispozici je Vám samozřejmě povlečení, deky i polštáře. Posádka je ubytována ve vlastních jednolůžkových kajutách... Kromě toho je loď plně vybavena pro přístrojové potápění. Výkonný kompresor instalovaný na zadní potápěčskou platformu, 15 litrové lahve a brokové zátěže, možnost zapůjčení žaketů, automatik, světla atd. Prostorné schůdky na plovácích činí výstup velmi snadným, rovněž vstup do vody je nenáročný, buď skokem z boku a nebo po schůdcích. Právě velký prostor na palubě je tím, proč je tato loď ideálním plavidlem pro potápěče ... nehledě na skutečnost, že ne každý potápěč má dostatek odolnosti a vytrvalosti, která je nutná pro pobyt na stále se naklánějící jednotrupé lodi. Vaše fotoaparáty, lampy a další přístroje budou mít dostatek 220 V energie. Pro bezpečnost potápěčů je na palubě kyslíkový přístroj s maskou, potřebné léky a samozřejmě zajištěné spojení na nejbližší barokomoru. Pro příjezd ke komplikovaným skaliskům a místům, kam se loď nedostane, slouží člun s přívěsným motorem. Je tak i zajištěno Vaše případné vynoření dále od lodi.

Záloha: 50% z ceny při přihlášení, doplatek do 30 dnů před odjezdem. Platbu můžete provést hotově v ORCA nebo na účet 300320313/0300. Do zprávy pro příjemce napište své jméno a FRANCIE VRAKY.

Orca diving, s.r.o.

Ledařská 433/9, Praha 4, 147 00, Česká Republika