Bali - Nusa Penida

Termín: 17. 9. - 1. 10. 2023

Cena: 74 000,-
nepotápěč 60 000,-

Cena zahrnuje:
• letenka Vídeň - Denpasar a zpět
• transfer mezi letištěm v Denpasaru a hotelem v letovisku Padang Bai
• ubytování
•  snídaně (během potápěčských / šnorchlovacích dnů - snídaně, svačina i oběd)
•  balíček 8 potápěčských dní (19 ponorů)
• jóga pro zájemce zdarma
Cena nezahrnuje:
• večeře
• pojištění 
• výjezdy na lodi pro nepotápěče
• výlety 

Společně poletíme z Vídně do Denpasar, odkud se přesuneme do cílové destinace - letoviska Padang Bai. Hotel nabízí pohodlné dvoulůžkové pokoje s klimatizací a spoustou denního světla, velký venkovní bazén a ve všech prostorách zdarma dostupnou Wi-Fi. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchou. V hotelu najdete také restauraci nebo wellness centrum s nejrůznějšími relaxačními procedurami. Po celém nádvoří jsou krásné velké palmy, které navozují pocit klidu a exotiky.

V ceně ubytování je i snídaně, v potápěčské dny máme zařízenou také svačinu s obědem. V resortu je vlastní luxusní restaurace, kde najdete místní i západní pokrmy. Určitě stojí za to ochutnat lokální speciality - porce cca 5 USD, evropská jídla potom stojí cca 10 USD. Na ostrově si najdou své i vegetariáni - tofu a sóju mají ve většině restaurací a skoro všechna jídla nebo polévky lze připravit i bez masa. Zkusit můžete například Nasi goreng vegetarian, Cap cay (zelenina s jemnou omáčkou) nebo Gado gado.

Potápění
Čeká nás devět dní nabitých potápěním! Velmi atraktivní lokality přímo u našeho resortu v Padang Bai nabízí korálové zahrady, velké množství ryb od těch nejmenších korálových přes ropušnice, kraby, mořské koníky, sépie, murény až po žraloky. Na Gili Mimpang a Gili Tepekong je zase parádní potápění se žraloky, želvami, ale také Měsíčníky svítivými neboli Mola mola, za kterými se společně vydáme. Těšit se můžete na potápění s mantami a pokud jste milovníky vrakového potápění, oceníte ponory do Tulambenu, kde je jedna z nejlepších potápěčských lokalit na světě s vrakem lodi USS Liberty.

Jóga
Lekce jógy budou každé odpoledne po potápění. Protáhneme si unavené svaly, doplníme energii a naučíme se dechové techniky, které vám možná ušetří nějaký vzduch v láhvi. Lekce budou vhodné i pro úplné začátečníky. Hlavně, kde jinde vyzkoušet jógu, než na Mama Bali na vyhřátém písku za zvuků mořských vln, nádherného západu slunce a chvějícího se listí.

Šnorchlování
Aby si u nás každý našel své, máme připravené výlety za šnorchlováním i pro nepotápěče. Můžete se s námi vydat lodí na lokality, které jsou přístupné i z hladiny, aby byl i pro vás zážitek na Bali opravdu silný! Na lodi dostaneme svačinku i oběd. Výjezdy za šnorchlováním dle vašeho výběru se platí na místě.

Výlety
Bali je výjimečné nejen rozmanitým podmořským světem, krásnými písečnými plážemi a skvělými lidmi. Má také velmi zajímavou kulturu a řadí se mezi jedno z nejhezčích míst na světě. Čekají nás tři volné dny, které můžete využít dle své libosti. Na výběr je několik výletů do nejkrásnějších koutů Bali.

Zájezd pořádáme ve spolupráci s potápěčským centrem Dive5.


Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím

Orca diving, s.r.o.

Ledařská 433/9, Praha 4, 147 00, Česká Republika

Advance nitrox

Klikněte a začněte psát text, tento prostor je určený pro text. V případě potřeby jde u bloku textu změnit barvu, změnit velikost písma, změnit velikost řádkování, zarovnat text na stranu a dokonce nastavit maximální šířku textu v pixlech.